Vi er stolte av å presentere vårt team

Alle våre ansatte har høye faglige kvalifikasjoner, er dedikterte medarbeidere og yter sitt ytterste for våre kunder og deres prosjekter.

Audiens Group team

Thorbjørn Danbolt

Daglig leder
Tlf: 977 21 229
thorbjorn@audiens.no

Magnus Finnestad

Salg / Prosjekt
Tlf.: 4738 5855
magnus@audiens.no

Bjarte Thomassen

Salg / Prosjekt
Tlf.: 9243 4841
bjarte@audiens.no

Are Tomter Hansen

Salg / SweetPoint Listening
Tlf.: 9175 9733
are@audiens.no

Steinar Danbolt

Salg / Prosjekt
Tlf: 92 28 46 46
steinar@audiens.no

Ole J. Sjurdal

Salg / Prosjekt
Tlf.: 9163 7674
ole@audiens.no

Thomas Sylstad Alme

Salg / Prosjekt
Tlf.: 9170 8176
thomas@audiens.no

John Syvertsen

Salg / Prosjekt
Tlf.: 4886 8780
john@audiens.no

Jo Wang

Akustikk / etterklangsanlegg
Tlf.: 9304 5516
jo@audiens.no

Sten Sørlie

Installasjonsleder
Tlf.: 9160 4717
sten@audiens.no

Amund Bekkedal

Servicetekniker
Tlf.: 9426 0531
amund@audiens.no

Bertil Kullberg

Servicetekniker
Tlf.:
bertil@audiens.no

Jørgen Larsen

Servicetekniker
Tlf.: 4797 9363
jorgen@audiens.no

Sander Levang

Servicetekniker
Tlf.: 9226 7179
sander@audiens.no

Frode Petterson

Servicetekniker

Sune Adolfsson

Prosjektleder

Håvard Apeland

Logistikk, Lagersjef
Tlf.: 9088 7990
havard@audiens.no

Stefan Schützer

Innkjøp, Lager og Logistikk
Tlf.: 4696 9515
stefan@audiens.no

Bjørn H. Jensen

Produksjonssjef
AViNordic
Tlf.: 4677 6888
bjorn@audiens.no

Marius Kjølseth

Produktdesigner
AViNordic
Tlf.: 4650 5595
marius@audiens.no

Zaw Niang

Produksjonsmedarbeider AViNordic
zaw@audiens.no

Sveinung H. Sætre

Prosjektleder
Hazelnut

Torgeir F. Nygård

Fotograf
Hazelnut

Ferdinand Berentzen

Administrasjonsleder
Tlf.: 9245 9011
ferdinand@audiens.no

Leyla Ramberg

Økonomi
Tlf.: 4809 0463
leyla@audiens.no

Tine Johnsgaard

Julie Adolfsson

Markedsføring

Ønsker du å ta kontakt?

Kontakt oss for mer informasjon om de ulike enhentene og produkter og tjenester vi tilbyr.

Audiens Norge AS

Telefon: 64 83 05 55

Adresse: Industriveien 20A, 2020 Skedsmokorset

Epost: post@audiens.no

Audiens Lyd/Bilde/Design

Audiens Akustikk/Design

Audiens Service/Installasjon

Sweetpoint Listening

AVINordic

Hazelnut AS