Vi er stolte av å presentere vårt team

Alle våre ansatte har høye faglige kvalifikasjoner, er dedikterte medarbeidere og yter sitt ytterste for våre kunder og deres prosjekter.

Audiens Group team

Thorbjørn Danbolt

Daglig leder
Tlf: 977 21 229
thorbjorn@audiens.no

Jo Wang

Akustikk / etterklangsanlegg
Tlf.: 9304 5516
jo@audiens.no

Steinar Danbolt

Seniorpartner
Tlf: 92 28 46 46
steinar@audiens.no

Øivind Antonsen

Salg / Prosjekt
Tlf.: 9346 0179
oivind@audiens.no

John Syvertsen

AV spesialist
Tlf.: 4886 8780
john@audiens.no

Magnus Finnestad

Salg / Prosjekt
Tlf.: 4738 5855
magnus@audiens.no

Ole J. Sjurdal

Salg / Prosjekt
Tlf.: 9163 7674
ole@audiens.no

Sten Sørlie

Installasjonsleder
Tlf.: 9160 4717
sten@audiens.no

Amund Bekkedal

Servicetekniker
Tlf.: 9426 0531
amund@audiens.no

Even Stenshjemmet

Servicetekniker

even@audiens.no

Andreas Gohn

Servicetekniker
Tlf.: 901 22 656
andreas@audiens.no

Sander Levang

Servicetekniker
Tlf.: 9226 7179
sander@audiens.no

Jørgen Larsen

Servicetekniker
Tlf.: 4797 9363
jorgen@audiens.no

Håvard Apeland

Logistikk, Lagersjef
Tlf.: 9088 7990
havard@audiens.no

Stefan Schützer

Innkjøp, Lager og Logistikk
Tlf.: 4696 9515
stefan@audiens.no

Bjørn H. Jensen

Produksjonssjef
Tlf.: 4677 6888
bjorn@audiens.no

Marius Kjølseth

Produktdesigner
Tlf.: 4650 5595
marius@audiens.no

Zaw Niang

Produksjonsmedarbeider
zaw@audiens.no

Sveinung H. Sætre

Prosjektleder/Hazelnut
sveinung@hazelnut.no

Torgeir F. Nygård

Fotograf/Hazelnut
torgeir@hazelnut.no

Ferdinand Berentzen

Administrasjonsleder
Tlf.: 9245 9011
ferdinand@audiens.no

Leyla Ramberg

Økonomi
Tlf.: 4809 0463
leyla@audiens.no

Kristine Johnsgaard

Kreativ Leder
Tlf.: 977 21 779
kristine@audiens.no

Ønsker du å ta kontakt?

Kontakt oss for mer informasjon om de ulike enhentene og produkter og tjenester vi tilbyr.

Audiens Norge AS

Telefon: 64 83 05 55

Adresse: Industriveien 20A, 2020 Skedsmokorset

Epost: post@audiens.no